Aktuality PDF Tisk

Aktualizace :  16.3.2019

-  Jarní kola (odvety) jsme zahájili 17. resp. 18.ledna 2019.

-  Áčko v jarních odvetách dosahovalo většinou výher, v posledních kolech, také z důvodu omluv některých hráčů, přicházejí prohry.

-  Béčko je stále předposlední. Je však možné, že sestupovat nebude. V soutěži je 11 družstev a je pravděpodobné, že bude sestupovat pouze poslední celek.

-  Naše Béčko 8.února v Modřicích vyhrálo a odstup od posledního místa je k dnešnímu dni 10 bodů, který by měl být dostačující k záchraně v soutěži.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vánoční turnaj 2018 :

V neděli 23.12.2018 jsme sehráli turnaj, kterého se účastnili pouze závodní hráči našeho oddílu. Zúčastnilo se 7 hráčů, turnaj vynechal pouze Popelka (nemoc) a Lemon (pracovní povinnosti).

Turnaj byl velice vyrovnaný, každý hráč prohrál alespoň 1 utkání !!!

1. Doležal Jiří                5.  Buček Vladimír
  2. Blecha Pavel             6.  Blechová Iva
  3. Krejčí Milan              7.  Zadák Karel
  4. Otoupalík Karel

Silvestrovský turnaj 2018 :

O týden později, v neděli 30.12.2018 jsme sehráli turnaj, kterého se účastnili jak závodní hráči, tak neregistrovaní hráči. Zúčastnilo se 12 hráčů z Popůvek a z Troubska.

Vylosovali jsme 2 skupiny (A, B)  po 6-ti hráčích. Do každé skupiny byli 3 hráči nasazeni dle výkonnostního kriteria. Hráči, kteří skončili ve skupině na konečném 1. - 3. místě, postupovali do finálové skupiny do bojů o 1. - 6.místo. Překvapením bylo, že do finálové skupiny se neprobojoval Otoupalík.

Zápasy ze skupin se ve finále nezapočítávaly, hrálo se opět systémem každý s každým. Zde Popelka, který ve skupině „A“  vyhrál vše, utrpěl ve finále 2 těsné porážky. Další 3 svoje zápasy vzdal a odsoudil se tak ke konečnému 6.místu. Naopak Krejčímu, který v základní skupině „B“ prohrál 2 zápasy, se ve finálové skupině dařilo a turnaj vyhrál.

1. Krejčí Milan                                      7.  Otoupalík Karel
  2. Doležal Jiří                                       8.  Marčan Jan ml. (Troubsko)
  3. Buček Vladimír                                 9.  Zadák Karel
  4. Blecha Pavel                                   10. Volánek St.   (Troubsko)
  5. Posch Pavel  (Troubsko)                11. Lemon René
  6. Popelka Jaroslav                            12. Marčan Jan st.    (Troubsko)

Vánoční turnaj  v Troubsku

Turnaj se uskutečnil opožděně, v sobotu 12. ledna 2019 v tělocvičně v Troubsku (u fotbalového hřiště). K turnaji nastoupilo 23 hráčů z různých oddílů Brno-venkov. Byli to jak hráči hrající pravidelně soutěže, tak i neregistrovaní a těch byla většina.

Organizace pořadatelů z Troubska byla vynikající, výkony hráčů byly kvalitní. Hráči byli rozlosováni do tří základních skupin, kde hráli systémem každý s každým, na 2 vítězné sady.

Mezi přihlášenými se neztratili ani naši hráči z Popůvek. Všichni postoupili ze základních skupin A, B, C do dvou finálových skupin. Zde se již hrálo vyřazovacím systémem, na což doplatil Popelka, kterého hned v 1.kole porazil výborně hrající Otoupalík. Toho však v následujícím souboji o postup do finále porazil těsně Tureček.

Z druhé finálové skupiny se po výborném výkonu a vítězství nad Kavalcem probojoval do finále Buček. Zde prohrál  3 : 0  s dosud neporaženým Turečkem.  Pouze finále se hrálo na 3 vítězné sety.

Konečné pořadí :

1. Tureček Roman  (Říčany)          5.  Posch  Pavel  (Troubsko)
  2. Buček  Vladimír  (Popůvky)       6.  Pavlík  Ivo  (Ořechov)
  3. Kavalec Svaťa  (Troubsko)        7.  Popelka Jaroslav  (Popůvky)
  4. Otoupalík Karel   (Popůvky)      8.  Švejda Milan  (Troubsko)
*******************************************************

„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde