Stolní tenis PDF Tisk

Aktualizace  20. října  2017

* . . . Stolní  tenis  2017 - 18 :

-  Na novou sezonu jsme zahájili treninky docela pozdě - koncem srpna. Důvodem byly úpravy v tělocvičně ZŠ. Zrenovovaly se prostory "koupelny" a WC. Vzhledem k minimálnímu prostoru, úpravy prospěly k příjemnějšímu prostředí v tělocvičně.

*  Družstva "A" i "B" jsou přihlášena do soutěží okresu Brno - město.

-  Hraje se opět s plastovými míčky.

-  Oddíl žádného nového hráče nezaregistroval.

-  Áčko i Béčko trenuje společně :  prozatím od  19,00 - 20,30 hodiny. Od října budou treninky od 18.hodiny.

- Áčko : -  v minulé sezoně 2016-17 se udrželo ve skupině MS II (Městská soutěž Brno-město II.třídy), když rozhodl poslední zápas.

-  V letošní sezoně skončil s aktivní činností Ureš. Také Popelka zřejmě v letošní sezoně bude nastupovat spíše sporadicky. V loňské sezoně 2016-17  oba tito hráči figurovali dle výsledků z loňské sezony, na 1. a 2. místě na soupisce Áčka.

- Béčko : - v loňské sezoně se ve skupině MS III bezpečně udrželo.

-  Hráčskou kariéru končí zřejmě také Blaha, který hraje za náš oddíl nepřetržitě od 2.listopadu 1969.

*  Domácí zápasy hrají obě naše družstva v Brně na ul.Vojtova 12, v hale Moravské Slavie. Důvodem jsou nevhodné prostory v ZŠ (nedostatek místa).

* "Áčko" má hrací dny (jako domácí) v pátek v 19,00 hodin  (změna oproti minulé sezoně !)

* "Béčko" má hrací dny (jako domácí) ve čtvrtek v 19,00 hodin.

*****************************************************************

Aktuální podrobnosti, hodnocení atd.  viz Stolní tenis / Aktuality ( Ikony vlevo nahoře )

*****************************************************************

http://www.ping-pong.cz/novinky/ - Vždy aktuální zprávy z České asociace stolního tenisu.

Výsledky a hodnocení našich družstev v minulé sezoně i výsledky sezon od r.1967 naleznete v  odkazu vlevo - "Aktuality / Historie / Sezony od r.1967".

*****************************************************************

Výsledky  Vánočního turnaje - prosinec 2016 ( Klikni na odkaz vlevo), včetně fotografie.

Od dubna 2014 registrujeme v oddíle st. tenisu  30 hráčů !!! (klikni na  "Seznam")

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Do fotogalerie jsme přidali fotky od r.1968. Fotek není mnoho. Můžete se na ně podívat ve "Fotogalerii" (odkaz vlevo nahoře).

****************************************************************

Metodika  (údery, vedení treninků atd. ) - viz dva odkazy v oranžovém poli :

http://metodika.ping-pong.cz/   Klikněte na odkaz vlevo !

http://www.youtube.com/watch?v=suGD4AgIYpk    Klikni vlevo !   P. Korbel radí  !

Na odkazu níže si můžete přečíst krátký (ale nádherný) článek od Oty Pavla.

Je o našem nejlepším stolním tenistovi všech dob, několikanásobnému mistru světa. Jmenoval se  Bohumil Váňa.  klikněte  ZDE

Podívat se na foto a přečíst si krátký životopis tohoto hráče můžete  ZDE

Fotografií nebylo v historii stolního tenisu mnoho nafoceno. Dostupné fotky jsou zveřejněny ve Fotogalerii.

V sekci "Videogalerie" jsou uvedeny 2 odkazy na "You Tube". Zde máte možnost podívat se na zajímavé výměny světových hráčů stolního tenisu.

Ve "Videogalerii" můžete shlédnout ukázky perfektní obrany korejských reprezentantek !!!

Crossový trenažer inSPORTline za nejlepší cenu