Vítejte na stránkách Sokola Popůvky
Napsal uživatel Administrator

Aktualizováno  2. února 2018

************************************************************

V prosinci 2017 se uskutečnila  Valná hromada TJ  Sokol Popůvky. Zápis bude zveřejněn.

Stolní  tenis.

-  18. a 19.1.2018  vstoupila naše družstva do jarních odvetných zápasů, sezony 2017-18.  Podrobnosti můžete sledovat na odkazu v levém sloupečku - Stolní tenis / Aktuality.

-   Ve čtvrtek 28.12.2017 se v tělocvičně ZŠ uskutečnil tradiční Vánoční turnaj. Podrobnosti v "Aktualitách" st.tenisu.

11.2017   - Získali jsme novou posilu do st.tenisu !!! :  (odkaz na "Link" níže)

************************************************************

* Nový sport - "Haedis" (květen 2017)

************************************************************

Tenisové kurty v Popůvkách.

-  Občané Popůvek mají možnost hrát tenis. Pravidla nastavilo vedení Sokola Popůvek a na stránkách  Tenis / Aktuality najdete bližší Informace. Možnosti hraní pro občany jsou skutečně velké.

- V průběhu měsíce října 2017 byl určen nový předseda TO - Petr SZEKERES, MUDr.

• 30.listopadu 2016 se uskutečnila Valná hromada

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Administrátor těchto stránek  sděluje, že informace a aktuálnost zpráv doplňují za jednotlivé oddíly TJ Sokol níže uvedení vedoucí, popř. hráči.

Stolní tenis :    Jaroslav Popelka a Pavel Blecha, Ing.

Fotbal         :    Lukáš Červený

Tenis           :    Petr Szekeres, MUDr.

Nohejbal      :   Petr Holan

Sport pro všechny :  Kateřina Sedláková, Ing.

Kontakt na vedoucí  jednotlivých oddílů je uveden v sekci "Kontakty", popř. "Složení výboru".

„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde